Jak wykorzystać baniak na wino?

Jak wykorzystać baniak na wino?

Dowiedz się więcej o baniaku na wino.

Balon do wina to znakomity upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny upominek dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]