Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Jakich kontenerów na odpady używa się na budowach?

Sprawdź, gdzie kupić kontenery budowlane.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz innego rodzaju odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach częstokroć stosowane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]