Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Potrzebujesz drukarki 3D? Powinieneś odwiedzić ten adres.

W ofercie CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i maszyny. Wyliczono, iż stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny praktycznie o 90 procent. Główne założenia pracy specjalistów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości usług i urządzeń, jak również pomoc techniczna oraz merytoryczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs dostarcza bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak między innymi SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielkie urządzenie, działające w autorskiej, innowacyjnej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się funkcjonalną konstrukcją i prostą obsługą. Czym autorska technologia LFS różni się od SLA? Wyraźnie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, a także precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie wydrukować identyczne makiety, co jest niezmiernie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot dostarcza wysokiej jakości zaawansowane urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w rozmaitych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz dokładny, a w trakcie procesu wydruku nie występują wypaczenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]