zakupy spożywcze przez internet

Nie masz czasu na zakupy? Kupuj w delikatesach online

Nie da się uniknąć potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez szeregu rzeczy, ale bez świeżych owoców i warzyw jest to niemożliwe. Niestety nieraz okoliczności życiowe bądź zawodowe powodują, iż coś tak odprężającego jak sprawunki, może stać się czynnością uciążliwą. Wtedy z pomocą przychodzi opcja zamówienia zakupów spożywczych online.

Dla kogo zakupy spożywcze przez internet?

Wszechobecny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich latach pozytywnie na rozwój sprzedaży online w naszym kraju. W związku z nieprzerwanie przekształcającym się rynkiem oraz potrzebami klientów, dużo firm stosujących do tej pory tylko standardowe kanały handlu, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tym kierunku skierował się także sektor spożywczy, który na ogół nieczęsto oferował zakupy z dostawą do domu klienta. Dzisiaj z delikatesów online korzysta sporo przeróżnych grup odbiorców. To przykładowo osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, opiekunowie małych dzieci, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości zrealizowania zakupów w godzinach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych produktów, ale też osoby w starszym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w osiedlowym markecie są sporym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych z dostawą do domu korzysta się również dla czystej wygody – to istotna oszczędność czasu, który można poświęcić na ćwiczenia lub rozrywkę.

Delikatesy online – produkty od wypróbowanych polskich dostawców

Zamawiając zakupy spożywcze z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do mnóstwa zawsze świeżych produktów, nie tylko warzyw i owoców, ale także mięs, ryb oraz wędlin dostarczanych wyłącznie przez solidnych i wypróbowanych polskich producentów. Prócz tego sklep oferuje smakowite, tradycyjne pieczywo pochodzące z piekarni legendarnej nie tylko na Kazimierzu. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dostarczane na podany adres w ciągu 2 dni, a za zamówienia za określoną sumę oferowana jest bezpłatna dostawa. Za zamówienie można zapłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Siedziba:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]