Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Kup akcesoria do alkoholu.

Domowa produkcja alkoholi, niegdyś niesłychanie popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas nie tylko względy finansowe (alkohole przygotowane na własną rękę są znacznie tańsze niż te ze sklepu), ale też skłonność do eksperymentów, możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań i satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę wyrabiających domowe napoje wybiera piwo, cydr, nalewki bądź wino, acz nie brakuje także amatorów domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie jest możliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych pojemników, korków, rurek czy balonów. Ponadto, do każdego rodzaju trunku wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to m.in. chłodnice i kotły, zaś dla wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek katalog potrzebnych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z alkoholem powinno się stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber czy pozostałe domowe alkohole możemy sporządzić samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą się jednak prezentować butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz zabezpieczającymi korek kapturkami, które bez wstydu możemy podarować najbliższym jako prezent lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny typ takich dodatków to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale także tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]