księgarnia online, internetowa księgarnia wysyłkowa

Sklep z książkami online – tu najtaniej kupisz swoją ulubioną literaturę

Literatura upiększa życie i jest doskonałym sposobem na to, by przynajmniej na parę minut uciec od codziennych zmartwień. Pomimo rozpowszechnienia się w poprzednim wieku silnej konkurencji jakimi są internet, kino oraz telewizja, książki nadal będą ważną częścią naszego życia, gdyż nawet dzisiaj rodzice zwykle dbają o to, by ich dzieci miały z nimi styczność.

Czy w XXI w. warto nadal czytać książki?

Współcześnie literatura drukowana nie jest najtańszym hobby, szczególnie z tej przyczyny, że od pandemii z 2020 r. koszt papieru wciąż wzrasta. Ale nie oznacza to, iż należy porzucić tradycyjne książki, zupełnie porzucić czytanie i szukać rozrywki tylko na platformach streamingowych. Trudno wypunktować wszystkie pożytki jakie niesie regularne poświęcanie czasu czytaniu. Czytanie przed spaniem pomaga błyskawicznie się odstresować i przynosi oczom odpoczynek od niepożądanego działania niebieskiego światła wydzielanego przez otaczające nas zewsząd ekrany tabletów, telefonów i telewizorów. Gwarantuje to mocniejszy sen, a w efekcie również ogólnie lepsze zdrowie. Częste czytanie książek to także efektywny sposób na rozszerzanie słownictwa, a zatem i łatwiejszą komunikację z innymi ludźmi w mowie oraz na piśmie. Książki otwierają również nowe horyzonty, bo pomagają poznać przekonania oraz widzenie świata ludzi z odległych kręgów politycznych, religijnych czy kulturowych.

Internetowe hurtownie książek i księgarnie – dogodne rabaty i możliwość wysyłki za darmo

Nie tak prosto jest współcześnie kupić najnowsze publikacje w sklepie stacjonarnym. Mniejsze księgarnie zamykają się z uwagi na bardzo wysokie koszty prowadzenia działalności. Z kolei markety na swoich półkach oferują jedynie powieści najbardziej znanych pisarzy, bowiem jest to towar, który bez trudu się sprzeda. Entuzjastom mało znanych publikacji, nieprzerwanie wypatrującym nowinek i cieszących się z lektury publikacji młodych autorów, pozostają zakupy w internetowych księgarniach, często oferujących także sprzedaż w hurcie. Kupno książek online jest naprawdę szybkie i przeważnie o wiele tańsze. Księgarnie online regularnie oferują niemałe zniżki (również na nowości wydawnicze), mają w w sprzedaży książki z niszowych domów wydawniczych i często przy zakupach powyżej pewnej kwoty oferują nieodpłatną wysyłkę.

Siedziba:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa