rura aluminiowa, rury aluminiowe

Uniwersalne rury aluminiowe

Aluminium to metal bardzo lekki i łatwo poddający się formowaniu, a równocześnie niepodatny na wpływ różnego rodzaju czynników pogodowych. Jego walory fizyczne sprawiają, że jest szeroko wykorzystywany do produkcji rozmaitego typu elementów. Ogromną popularnością rury aluminiowe cieszą się w rozmaitych gałęziach przemysłu, gdzie są bardzo często stosowane .

Jakie zalety posiadają rury aluminiowe?

Wyprodukowane z poddanego obróbce termicznej i precyzyjnie wyprofilowanego aluminium rury miewają przede wszystkim bardzo różne parametry, można zatem idealnie dobrać je do swoich potrzeb. Jest też możliwość cięcia ich na wszystkie sposoby. Usługę tę można zamówić, np. kiedy kupujemy rury aluminiowe w internetowym sklepie oferującym materiały budowlane. Rury aluminiowe można z łatwością zginać, mogą mieć rozmaite średnice czy grubości ścianek. Ich wytrzymałość na działanie wszelkich czynników również jest wartością, jaką można dobrać do swych potrzeb. Najważniejszą jednak zaletą rur z aluminium jest ich lekka konstrukcja, która zapewnia łatwy montaż niezależnie od tego, do jakich celów się ich używa. Jednocześnie cechuje je wyjątkowa trwałość. Z tego właśnie powodu rury aluminiowe są często wykorzystywanym elementem rozmaitego typu konstrukcji.

Zastosowanie rur aluminiowych

Właściwości fizyczne aluminium i wielkie możliwości parametrów wykonywanych z tego materiału rur sprawiają, że ich zastosowanie jest ogromne. Najczęściej jednak są elementami konstrukcji bram i wszelkich ogrodzeń. W krajobrazie miejskim bardzo często można je dostrzec w postaci rusztowania dla banerów reklamowych oraz słupów ogłoszeniowych, także z tego powodu, że są odporne na działanie czynników pogodowych. Ich olbrzymią zaletę stanowi też fakt, iż ich gładką powierzchnię łatwo można pokryć dowolną farbą, skutecznie ukrywając w ten dyskretny sposób elementy wszelkich konstrukcji.

Siedziba:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]