Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Jeśli chcesz kupić etykiety weselne, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego źródła najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na osiemnastkę, ślub czy imieniny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni goście chcą wręczyć to samo?

Etykiety na wódkę – wyróżnij się z tłumu

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przybycie na ślub. Lecz takie butelki z alkoholem mogą także przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, na których można dodać informację o imionach nowożeńców, podziękowanie za przybycie czy miejscu i dacie ślubu. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych wzorach oraz odcieniach, wobec tego bez problemu można kupić te, które będą odpowiednie do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od wyobraźni kupującego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Udekoruj własne alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli samodzielnie robisz nalewki, wina bądź soki, a następnie wręczasz je kolegom albo rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać przy użyciu kolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]