Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Jeśli chcesz zamówić blachy trapezowe, koniecznie wejdź na https://regamet.pl/blacha-trapezowa/.

Blachy trapezowe na dach tworzą mocne pokrycie, są tanie i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Trapez na dach – niedroga i zarazem wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Materiał jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą wysokich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla droższej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową utrzyma się w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, posiada wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie można użyć blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z różnych okoliczności nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również wspaniale prezentować się jako wykończenie hal magazynowych, garaży bądź budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachową należy zamawiać bezpośrednio w sklepach producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej klasy i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę kolorów blach trapezowych, a także akcesoria dodatkowe, m.in. rynny dachowe.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08