Zastosowanie słoików z kranikiem

Zastosowanie słoików z kranikiem

Znajdź słój z kranem.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych własnoręcznie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, mające wiele zastosowań. Do czego możemy je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do serwowania soków, lemoniad, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]